Kombinovaný optický detektor kouře a zvýšené teploty JA-150ST detekuje požár v obytných nebo komerčních budovách. Umožňuje detekci: kouře a zvýšené teploty, kouře nebo zvýšené teploty, jen kouře nebo jen zvýšené teploty.Typ zařízeníbezdrátový detektor kouře a...
Kód produktu: 0105-332 | EAN: 8594052537727 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | bezdrátový detektor kouře a teploty |
| Napájení | 3 ks alkalické baterie AA 1,5 V, 2,4 Ah |
| Životnost baterií | cca 2 roky |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 300 m (volný terén) |
| Detekce teploty | třída A2 dle ČSN EN 54-5 |
| Barva krytu | bílá |
| Detekce | optický rozptyl světla |
| Vlastnosti | citlivost detektoru kouře - m = 0,11 ÷ 0,13 dB/m dle ČSN EN 54-7 |
| Vlastnosti | poplachová teplota - +60 °C až +70 °C |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více