Výrobek je bezdrátovým komponentem systému JABLOTRON 100+. Slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Oproti standardním PIR detektorům pohybu z řady JABLOTRON 100+ je jeho detekční charakteristika upravena a disponuje základní imunitou proti zvířatům.Typ...
Kód produktu: 0109-804 | EAN: 8595614122641 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | bezdrátový PIR s PET imunitou |
| Napájení | 2 ks alkalické baterie AA (LR6) 1,5V / 2400 mAh |
| Životnost baterií | cca 2 roky (nejdéle v režimu smartwatch) |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (volný terén) |
| Montážní výška | 2 m nad úrovní podlahy |
| Úhel záběru (horizontální) | 90°/12 m/90°/7 m (PET imunita) |
| Barva krytu | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více