JA-150P je detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů. Detekuje pohyb osob v prostoru. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček.Typ zařízeníbezdrátový PIR detektor pohybuNapájení2 ks alkalické baterie AA (LR6) 1,5V / 2400 mAhŽivotnost bateriícca 2...
Kód produktu: 0100-794 | EAN: 8594052537819 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | bezdrátový PIR detektor pohybu |
| Napájení | 2 ks alkalické baterie AA (LR6) 1,5V / 2400 mAh |
| Životnost baterií | cca 2 roky (nejdéle v režimu smartwatch) |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | až 300 m (volný terén) |
| Montážní výška | 2,5 m nad úrovní podlahy |
| Úhel záběru (horizontální) | 110 ° / 12 m (se základní čočkou) |
| Prostředí | ČSN EN 50131-1 II. vnitřní všeobecné |
| Barva krytu | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více