Klávesnici se čtečkou bezdotykových čipů lze použít k aktivaci PG výstupu a tím např. k ovládání přístupu (dveřního zámku) nebo k ovládání zabezpečovacího systému. Nepodporuje NFC v mobilních telefonech.Typ klávesniceSběrnicová venkovní klávesnice se...
Kód produktu: 2409-114 | EAN: 8595614130189 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ klávesnice | Sběrnicová venkovní klávesnice se čtečkou |
| Napájení | ze sběrnice ústředny (9…15 V) |
| Proudový odběr | 15 mA při záloze (klidový) |
| Proudový odběr | 80 mA maximální |
| Karta | 13,56 MHz |
| Pracovní frekvence | RFID karty - NFC, Mifare Classic, DESFire, 4, 7 Byte UID |
| Délka přívodního kabelu | 3,0 m |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Barva modulu | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více