Čtečku bezdotykových čipů lze použít k aktivaci PG výstupu a tím např. k ovládání přístupu (dveřního zámku). Disponuje pouze čtecí plochou a optickou signalizací stavu. Nepodporuje NFC v mobilních telefonech.Typ čtečkysběrnicová venkovní čtečkaNapájeníze sběrnice...
Kód produktu: 2409-113 | EAN: 8595614130172 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ čtečky | sběrnicová venkovní čtečka |
| Napájení | ze sběrnice ústředny (9…15 V) |
| Proudový odběr | 12 mA při záloze (klidový) |
| Proudový odběr | 60 mA maximální |
| Karta | RFID karty - NFC, Mifare Clasic, DES Fire 4, 7 Byte UID |
| Pracovní frekvence | RFID karty - NFC, Mifare Clasic, DES Fire 4, 7 Byte UID |
| Délka přívodního kabelu | 3,0 m |
| Barva modulu | černá |
| Stupeň krytí | IP65 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více