Detektor pohybu kombinující infra-pasivní a mikrovlnný detektor. Duální detekce zvyšuje odolnost před falešnými poplachy v prostředí, kde může docházet k náhlým teplotním výkyvům, například vlivem proudění vzduchu, od sálavých topných zdrojů a podobně. Standardní...
Kód produktu: 2508-169 | EAN: 8595614129442 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ detektoru | digitální duální detektor na BUS sběrnici |
| Funkce | PIR + MW |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Frekvence MW části | 24,125 GHz |
| Nastavení detektoru | software F-link z PC |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (8 ... 15 V) |
| Proudový odběr | 2 - 8 mA |
| Montážní výška | 2,5 m nad úrovní podlahy |
| Dosah | 12 m, 110° (se základní čočkou) |
| Montáž/uchycení | na stěnu, do rohu |
| Poplachový výstup | po BUS sběrnici |
| Provedení krytu | plast |
| Barva krytu | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více