Modul JA-114HN je vhodný především pro rekonstrukce drátových alarmů, kdy se detektory zachovávají. Časté použití je i pro ovládání více spotřebičů pomocí PG výstupů. Pomocné napájení umožňuje dodat proud pro posilovací relé připojená k signálovému výstupu.Typ...
Kód produktu: 0104-724 | EAN: 8595614115100 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ modulu | vstupně výstupní modul |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9…15 V) |
| Proudový odběr | 25 mA + spotřeba připojených zařízení |
| Počet vstupů | 4 |
| Max. měřený odpor na vstupu | 20 kOhm |
| Max. délka přívodů ke vstupům | 100 m |
| Počet výstupů | 4 x optorelé |
| Max. proud / napětí spínané každým výstupem | 500 mA / 38 V |
| Max. proud z výstupu +U (elektronická pojistka) | 200 mA |
| Tamper | ano, spínač na desce |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více