Rádiový sběrnicový modul JA-112R slouží k připojení všech bezdrátových zařízení systému JABLOTRON 100+. Pro dokonalé pokrytí zabezpečeného prostoru lze instalovat do systému až 3 moduly JA-112R. Výrobek je kompatibilní s ústřednami JA-102K, JA-103K, JA-107K a novým...
Kód produktu: 2604-207 | EAN: 8595614131827 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ modulu | radiový přijímač/vysílač |
| Napájení | ze sběrnice ústředny: 12 V (9…15 V) |
| Proudový odběr | max. 80 mA |
| Frekvence | 868,1 MHz |
| Připojení k ústředně | svorkovnice (součástí krytu PLV-JA111R) |
| Dosah | cca 500 m (volný terén) |
| Připojení k ústředně | konektor I-BUS |
| Programování | F-Link 1.4.0 a vyšším |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více