Výrobek je sběrnicovým komponentem systému JABLOTRON 100+. Slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Oproti standardním PIR detektorům pohybu z řady JABLOTRON 100+ je jeho detekční charakteristika upravena a disponuje základní imunitou proti zvířatům.Typ...
Kód produktu: 0109-798 | EAN: 8595614122634 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ detektoru | digitální na BUS sběrnici |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Nastavení detektoru | software F-link z PC |
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V (9 ... 15 V) |
| Proudový odběr | 5 mA |
| Imunita vůči zvířatům | ano, max. 25 kg, max. výška 40cm |
| Montážní výška | 2 m nad úrovní podlahy |
| Dosah | 12 m, 90° / 7 m, 90° při PET imunitě |
| Poplachový výstup | po BUS sběrnici |
| Optická indikace | LED SMI (Smart memory) |
| Barva krytu | bílá |
| Provedení krytu | plast |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více