Kvalitní stěnový USB/microSD/MP3 přehrávač s moderním designem a jedinečným intuitivním ovládáním. Kromě MP3 přehrávače obsahuje také FM tuner, Bluetooth přijímač a vestavěný 4-kanálový digitální zesilovač s výkonem 4x 25W do 4ohm. V otočném regulátoru má jemný...
Kód produktu: 03-2-1244 | Výrobce: BS ACOUSTIC
Kvalitní stěnový USB/microSD/MP3 přehrávač s moderním designem a jedinečným intuitivním ovládáním. Kromě MP3 přehrávače obsahuje také FM tuner, Bluetooth přijímač a vestavěný 4-kanálový digitální zesilovač s výkonem 4x 25W do 4ohm. V otočném regulátoru má jemný barevný kulatý grafický LCD displej. Obsahuje také 1x stereo AUX vstup a výstup.K přehrávači je dodáváno IR dálkové ovládání. Montuje se do montážní krabičky (která je součástí balení) do stěny jako vypínač na světlo. Je vhodný pro ozvučení pokoje, kuchyně, koupelny, kanceláře, baru, restaurace nebo tělocvičny. Pomocí přiloženého ovladače lze nastavit také presety ekvalizéru.
- impedance zátěže 4x 4-8Ω
- zesilovač třídy D s vysokou účinností 85%
- displej s rozlišením 240x240 bodů zobrazuje názvvy MP3 souborů, stav přehrávání, indikaci spárování s Bluetooth, frekvenci FM tuneru, nastavení hlasitosti atp.
- Podporované zvukové formáty: MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, WAW, APE
- vnější rozměry instalační krabičky 80×80×58 mm
- rozměr předního rámečku 86×86 mm
| Frekv. rozsah | 20-20000 Hz |
| Impedance | 4-8 ohm |
| Výkon RMS | 4x25 W |
| Odstup signál/šum | 98 dB |
| Napájení | 110-250V / 50Hz |
| Celková hmotnost | 0.5000 kg |
| Datum | 1 |
| Informace o dopravě a platbě | 1 |
| Bluetooth | 1 |
| USB | 1 |
| Vývoj a výroba | 1 |
| FM rádio | 1 |
| FONESTAR | 25 W |
| Výkon RMS/kanál | 25 W |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více