Venkovní IP PT kamera řady Entry Series s technologií duálního přísvitu pro barevný noční obraz při detekci člověka a vozidla. Integrovaný mikrofon a reproduktor s možností obousměrné audiokomunikace. Analytická funkce IVS (ochrana perimetru), Smart hledání. Napájení PoE nebo...
Kód produktu: 2601-615 | EAN: 6937552483576 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | PTZ |
| Řada | Entry Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.05 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on); |
| Inteligentní funkce | IVS (Perimeter Protection), Human Detection, Vehicle Detection |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 94° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 4M/1080p/720p/640 × 360@(1–25/30 fps) Vedlejší stream 1: 640 × 360/QVGA@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | Integrovaný mikrofon, Integrovaný reproduktor |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC, 1.0 A ± 10%, PoE (802.3af),12 VDC, 1.0 A ± 10%: Basic: 3 W; Max: 11 W (illuminator+speaker+PTZ operation), PoE(802.3af), Basic: 4 W; Max: 12 W (illuminator+speaker+PTZ operation) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více