Venkovní IP kamera řady WizSense duální přísvit, mikrofon, AI s vysokou citlivostí snímače. Neviditelný IR přísvit, inteligentní detekce osob/vozidla aktivuje bílé LED světlo a změní na barevný režim pro získání informace o narušení perimetru. Kameru lze samozřejmě...
Kód produktu: 2404-052 | EAN: 6939554946523 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" 8Megapixel Progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.008 Lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0008 Lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Smart Dual Illumination, Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD Plus |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 60 m IR LED a 50 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 87° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence, IVS pravidla, ochrana perimetru a detekce pohybu SMD Plus s klasifikací objektů |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking, Motion Detection |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 2.6 W (12 VDC); 3.4 W (PoE) Max. (H.265+ max. resolution + max. stream+ WDR + illuminator intensity + IVS): 7 W (12 VDC); 8.3 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více