Venkovní IP PT 4G kamera řady WizColor series, instalace a ovládání mobilní aplikací DMSS, detekce osob, vozidel, auto tracking, integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace), slot pro micro SD kartu, napájení 12 VDC (zdroj součástí).Typ zařízeníIP...
Kód produktu: 2512-057 | EAN: 6937552481275 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | PTZ |
| Řada | Wizcolor Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0005 lux@F1.0 (Color, 30 IRE); 0 lux(illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Vehicle Detection, Human Detection, Auto Tracking |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 za podmínky dostatečného světla v prostoru, ale současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor s nedostatkem osvětlení |
| WizColor | ano |
| Přísvit | 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 4 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 97° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 4M/1080p/720p@(1–25/30 fps) Vedlejší stream 1: D1/VGA/CIF@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265, H.264, MJPEG |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | ano |
| SD karta | Micro SD karta (Up to 256 GB); FTP |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC,1 A ± 10% (zdroj součástí) |
| Materiál | plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více