Venkovní IP PT kamera řady Entry Series s technologií duálního přísvitu pro barevný noční obraz při detekci člověka a vozidla. Integrovaný mikrofon a reproduktor s možností obousměrné audiokomunikace. Analytická funkce IVS (ochrana perimetru), Smart hledání. Napájení PoE nebo...
Kód produktu: 2507-086 | EAN: 6939554980299 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | PT série |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.05 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (IR); |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 za podmínky dostatečného světla v prostoru, ale současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor s nedostatkem osvětlení |
| Full-color | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Smart Dual Light | ano |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 103° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 × 1080 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 1080p/720p/640 × 360@(1–25/30 fps) Vedlejší stream 1: 640 × 360/QVGA@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265, H264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC, 1.0 A ± 10% PoE (802.3af),12 VDC, 1.0 A ± 10%: Basic: 3 W; Max: 11 W (illuminator+speaker+PTZ operation) PoE?802.3af? Basic: 4 W; Max: 12 W (illuminator+speaker+PTZ operation) |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více