Venkovní antivandal antikorozní úprava řady WizMind X Starlight. Chytrá detekce pohybu a ochrana perimetru s kategorizací objektů člověk/vozidlo, AI SSA pro dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám, detekce/rozpoznání tváří, metadata, počítání osob, heatmapy, SPZ...
Kód produktu: 2412-181 | EAN: 6923172591562 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0005 lux@F1.2 (Color, 30 IRE); 0.0002 lux@F1.2 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | IVS (Perimeter Protection), People Counting, Smart Search, Parking Space Management, Heat Map, Face Recognition, ANPR, Face Detection, Privacy Protection, PPE Detection, Video Metadata |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Full-color | 60 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 107°–48° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2688 × 1520@(1–50/60 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Čtvrtý stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) fifth stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| WDR | 150 dB |
| Alarm I/O | 3 vstupy: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/2 výstupy: beznapěťový kontakt, 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100/1000 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC; 24 VAC; PoE+(802.3at); ePoE,Basic: 7.3 W (12 VDC); 10.2 W (24 VAC); 10.6 W (PoE) Max. (ICR switch + IR intensity): 18.2 W (12 VDC); 24.2 W (24 VAC); 24.3 W (PoE) Heating: 3 W (12 VDC); 4.6 W (24 VAC); 5.47 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10; Anti-corrosion Protection: NEMA 4X (optional) |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více