Venkovní kompaktní antivandal IP kamera s motorickým objektivem 2,7-12 mm (úhel 106° - 31°). Automatické řízení clony, Smart IR přísvit 50 m. Rozlišení 4 Mpix (2688 x 1520 px) s frekvencí až 25 snímků/s. Funkce WDR (120 dB) a 3D-DNR zvyšující kvalitu obrazu v náročných...
Kód produktu: 2002-026 | EAN: 8595584649292 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Ultra-AI |
| Snímací prvek | 1/1,8" 4Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0,03/0,3/0 lux při IR zapnuto/F1,4 |
| Noční režim | mechanický IR filtr, Smart IR LED |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 106° až 31° |
| Optický zoom | 5x optický, 16x digitální |
| Automatické řízení clony | ano |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25/30 sn/s při 4Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Nastavení | IE, Mozilla, Smart PSS software, DMSS mobilní aplikace |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | průchod, překročení čáry, chybějící a přidaný objekt, detekce tváře |
| Nastavitelné funkce | WDR, 3D-DNR, IVS, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2/1 (5V= 5mA/12V= 300mA) |
| SD karta | Micro SD (max. 128 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE dle normy 802.3af, 48 V=/max.12,95 W, 12 V=, ePoE |
| Provedení | kov, krytí IP67 |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílo-černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více