Venkovní IP kamera řady WizSense 3 Series. WizColor citlivost snímače, Smart dual přísvit, duální mikrofon a integrovaný reproduktor pro aktivní zastrašování a obousměrnou audio komunikaci. IVS ochrana perimetru, SMD 4.0 detekce člověk/vozidlo, inteligentní hledání, AkuPick...
Kód produktu: 2510-076 | EAN: 6923172568960 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizSense 3 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0001 lux@F1.0(Color,30IRE) 0.0001 lux@F1.0(B/W,30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | IVS (Perimeter Protection), SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, Smart Search, AI SSA |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| WizColor | ano |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 2688 × 1520@(1 fps–25/30 fps) Sub stream: 1920 × 1080@(1 fps–25/30 fps) Third stream: 1920 × 1080@(1 fps–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | AI H.265; AI H.264; H.265+; H.264+; H.265; H.264; H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | Integrovaný duální mikrofon, Integrovaný reproduktor |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP;SFTP; Micro SD card (support max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE+ (802.3at) Basic: 4.3 W (12 VDC); 6.2 W (PoE) Max. (H.265 + WDR + warm light+siren and light active deterrence + intelligence on): 11.8 W (12 VDC); 15.1 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více