IP kamera s technologií Starlight a integrovanou Artificial Intelligence. Vysoká citlivost snímače, motorický objektiv 2,7-13,5 mm (108°-28°), 2 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 60 m. Kamera je vybavena umělou inteligencí pro ochranu perimetru detekcí osob a vozidel, detekuje...
Kód produktu: 2003-045 | EAN: 8595584649704 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite AI Series |
| Snímací prvek | 1/2.8” 2Megapixel CMOS |
| Světelná citlivost | 0.002 Lux @F1.5 |
| Technologie | Starlight |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 108°-28° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | Software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, mobilní aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI - ochrana perimetru detekcí osob a vozidel, detekuje průchod, vstup do vyznačeného prostoru |
| Nastavitelné funkce | AI, WDR, 3D-DNR, P2P, BLC, HLC, otáčení obrazu o 90° (corridor mode) |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 V=/9,4 W |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kovový kryt |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více