Venkovní IP kamera řady WizMind 5 series. FullColor umožňuje barevné snímání 24/7 a současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor bez externího osvětlení. IVS ochrana perimetru, inteligentní detekce objektů, SMD 3.0, AcuPick,...
Kód produktu: 2501-140 | EAN: 6923172592491 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/1.2" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0005 lux@F1.0 (Color, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (Perimeter Protection), Smart Object Detection, SMD 3.0, AcuPick, Face Detection, People Counting, Heat Map, Smart Search |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 a současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor bez externího osvětlení |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 88° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 140 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC; PoE (802.3af) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | Kov |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více