Venkovní IP kamera řady WizMind 5 Series. IVS (ochrana perimetru), SMD 4.0, AcuPick, detekce obličeje, počítání osob, teplotní mapa, metadata videa, inteligentní vyhledávání, integrovaný mikrofon, audio a alarm I/O, slot pro micro SD kartu, napájení PoE+/ePoE nebo 12 VDC.Typ...
Kód produktu: 2511-015 | EAN: 6937552409989 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0009 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | IVS (Perimeter Protection), SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata, Smart Search |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 108° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 × 1668 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 2960×1668@(1 fps–25/30 fps) Sub stream: 704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps) Third stream: 1920 × 1080@(1 fps–25/30 fps) Fourth stream: 1280 × 720@(1 fps–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (Only supported by the sub stream) AI H.265; AI H.264 *Includes smart codec technology, Smart H.265+ and Smart H.264+ |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (support max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE+ (802.3at); ePoE Basic: 4.2 W (12 VDC); 6.3 W (PoE) Max. (H.265 + WDR+ warm light + intelligence on): 13.3 W (12 VDC); 15.6 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více