Venkovní dome ball IP řady WizMind S, smart IR 50 m, mikrofon. 5 Mpix, objektiv 3,6 mm (úhel 92°). AI, IVS pravidla, perimetr s klasifikací objektů osoba/vozidlo SMD 3.0, detekce tváří, přidaný a zmizelý objekt, počítání osob, metadata, detekce zvuku, heatmapy. AI SSA pro dynamické...
Kód produktu: 2601-648 | EAN: 6923172583482 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0009 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Smart Sound Detection, SMD, Video Metadata, Heat Map, IVS (Perimeter Protection), Smart Object Detection, Smart Search, AcuPick, People Counting, AI SSA, Face Detection |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 92° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 × 1668 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2960 × 1668@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Čtvrtý stream: 1280 × 720@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI, H.265+, H.265, H.264 AI, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | Yes |
| Alarm I/O | 1 vstup: supports napěťový kontakt connection (max load 5 mA 3–5 VDC); supports beznapěťový kontakt connection/1 výstup: napěťový kontakt, max load 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE,Basic: 4 W (12 VDC); 5.8 W (PoE) Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 6.2 W (12 VDC); 8.3 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ePoE |
| Materiál | Inner core: kov Cover: kov Decoration ring: plast Quick install mounting plate: kov |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více