Venkovní černá dome ball IP řady Pro AI Starlight, 4 Mpix, objektiv 2,8 mm (úhel 113°), smart IR 50 m, mikrofon. WDR (140 dB) a 3D-DNR zvyšující kvalitu obrazu. Inteligentní detekce (AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace...
Kód produktu: 2306-079 | EAN: 6923172578761 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Pro AI Series |
| Snímací prvek | 1/1.8” 4Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.002 Lux@F1.6 |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, People counting, Face detection, Starlight |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 50 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | Software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, mobilní aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru, rozpoznání osoby a vozidla, klasifikace objektů, počítání osob, detekce tváře, apod. |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 V=/7,2 W |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více