Černá venkovní IP řady WizSense, dual přísvit, AI SMD 4.0, aktivním zastrašení, integrovaný dual mikrofonem a repro (obousměrná audio komunikace). Nočním režim používá IR přísvit, který zobrazuje černobílý obraz, při detekci osoby/vozidla aktivuje bílé LED a změní...
Kód produktu: 2601-623 | EAN: 6937552406841 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0006 lux@F1.2 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.2 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | AcuPick, SMD, IVS (Perimeter Protection), AI SSA, Smart Search, Face Detection (Full Image) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 112°–48° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI, H.265, H.264 AI, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | Integrovaný duální mikrofon |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | Yes, built-in dual Mic, Yes, Integrovaný reproduktor |
| Alarm I/O | 1 vstup: supports napěťový kontakt connection (max load 5 mA 3–5 VDC); supports beznapěťový kontakt connection/1 výstup: beznapěťový kontakt, max load 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100/1000 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE+ (802.3at),Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.3 W (PoE); Max.: 11.3 W (12 VDC); 13.8 W (PoE) (H.265 + WDR + warm light + siren and light active deterrence + intelligence on) |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více