Venkovní kamera řady WizSense 3 Series, Smart Dual 30 m IR/30 m bílé LED. IVS ochrana perimetr, SMD detekce člověk/vozidlo. AcuPick auto hledání pohybujících se objektů. 8 Mpix, objektiv 2,8 mm (úhel 109°). AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu. Inteligentní hledání, integrovaný...
Kód produktu: 2411-131 | EAN: 6939554974618 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense 3 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0008 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); SMD (detekce člověka a vozidla); AcuPick (automatizované hledání pohybujících se objektů jedním klikem); AI SSA (dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí); inteligentní vyhledávání |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 109° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 3840 × 2160 @(1 fps–25/30 fps) Sub stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) Third stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 1 channel in: wet contact, 5 mA 3–5 VDC/1 channel out: wet contact, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP;SFTP; Micro SD card (support max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC; PoE Basic: 4.1 W (12 VDC); 6 W (PoE) Max. (H.265+WDR+ warm light+siren and light active deterrence + intelligence on): 8.2 W (12 VDC); 10 W (PoE) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více