IP kamera řady WizMind Series X, IVS perimetr, detekce objektů, SMD detekce člověk/vozidlo. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu, detekce/rozpoznání obličeje, ochranné pomůcky, počítání osob, heatmapa, ANPR, parkování, metadata. Inteligentní vyhledávání, maskování,...
Kód produktu: 2402-074 | EAN: 6923169759616 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizMind Series X |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0006 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection), Face Detection, Face Recognition, PPE Detection, People Counting, Heat Map, ANPR, Parking Space Management, Video Metadata, Smart Search |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); inteligentní detekce objektů; SMD (detekce člověka a vozidla); AI SSA (dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí); detekce obličejů; rozpoznání obličejů, detekce ochranných pomůcek, počítání osob; tepelná mapa; ANPR, management parkování, metadata videa; inteligentní vyhledávání, privátní maskování |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 80 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 8 mm–32 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 43°–15° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Main Stream: 2688 × 1520@(1–50/60 fps), Sub stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps), Third stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps), Fourth stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps),Fifth stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 140 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 3 vstupy: napěťový kontakt, 5mA 3V–5V DC/2 výstupy: dry contact, 1,000mA 30V DC/500mA 50V AC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (podpora max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100/1000 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/24 VAC/PoE+ (802.3at)/ePoE; Basic: 6.6 W (12 VDC); 9.3 W (24 VAC); 9.8 W (PoE) Max. (ICR switch + IR intensity): 18.7 W (12 VDC); 24.8 W (24 VAC); 25.2 W (PoE) Heating: 3 W (12 VDC); 4.6 W (24 VAC); 5.47 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov + plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více