Venkovní řady WizMind X Series. Funkce EPTZ, IVS ochrana perimetru, detekce obličeje, rozpoznávání obličeje, detekce ochranných pomůcek, počítání osob, teplotní mapa, ANPR, správa parkovacích míst, metadata videa, inteligentní vyhledávání, AcuPick. Integrovaný mikrofon, slot...
Kód produktu: 2410-618 | EAN: 6923169759647 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizMind X Series |
| Snímací prvek | 1/1.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0009 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní videoanalýza | EPTZ, IVS (Perimeter Protection), Face Detection, Face Recognition, PPE Detection, People Counting, Heat Map, ANPR, Parking Space Management, Video Metadata, Smart Search, AcuPick |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 40 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 106°–45° |
| Rozlišení | 12 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 4000 × 3000 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 4000 × 3000@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Čtvrtý stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Fifth stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 3 vstupy: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/2 výstupy: beznapěťový kontakt, 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC |
| SD karta | FTP;SFTP; Micro SD karta (podpora max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100/1000 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC; 24 VAC; PoE+(802.3at); ePoE, Basic: 6.6 W (12 VDC); 9.3 W (24 VAC); 9.8 W (PoE) Max. (ICR switch + IR intensity+ zoom): 18.7 W (12 VDC); 24.8 W (24 VAC); 25.2 W (PoE) Heating: 3 W (12 VDC); 4.6 W (24 VAC); 5.47 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | Kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více