Venkovní IP minidome kamera řady WizSense 3 Series s technologií duálního přísvitu pro barevný noční obraz při detekci člověka a vozidla. Integrovaný mikrofon. Analytické funkce Smart Search, SMD 4.0, Face Detection (Full Image), AI SSA, AcuPick, IVS (Perimeter Protection). Slot pro...
Kód produktu: 2603-066 | EAN: 6937552429505 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense 3 Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.008 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0008 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Smart Search, SMD 4.0, Face Detection (Full Image), AI SSA, AcuPick, IVS (Perimeter Protection) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm), 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 108.4° |
| Rozlišení | 6 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3288 × 1850 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3288 × 1850@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.264 AI/H.265; Smart H.264+ /H.265+, H.265, H.264 AI, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt (max. 5 mA 3–5 VDC); beznapěťový kontakt/1 výstup: napěťový kontakt, max. 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE (802.3af),Basic: 3.8 W (12VDC); 8.7 W (PoE); Max.: 4.6 W (12 VDC); 10.1 W (PoE) (H.265 + WDR + warm light + intelligence on) |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více