Venkovní antivandal IP dome řady WizSense Series, CMOS Starlight. 5 Mpix, objektiv 2,7-13,5 mm (113°-36°), kombinující černobílý i barevný noční obraz a aktivní zastrašení audio sirénou s dvojicí výstražných LED (červená, modrá). Noční režim IR přísvit 50 m, 40 m bílé....
Kód produktu: 2411-113 | EAN: 6923172504128 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.7” 5Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.003 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD4.0, Quick Pick, AI SSA, Siren And Light Active Deterrence |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m IR LED a 40 m bílé LED |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°-36° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 x 1668 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | Ochrana perimetru se základní klasifikací objektů osoba a vozidlo SMD 4.0, aktivní audio vizuální zastrašování s dvojicí výstražných barevných LED (červená a modrá) |
| Nastavitelné funkce | AI, SMD, IVS, AI SSA, WDR, DNR, EIS, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 1 channels in: wet contact, 5 mA 3V–5 VDC / 1 channel out: wet contact, 300mA 12V DC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 3.3 W (12 VDC); 4.7 W (PoE) Max. (H.265+main stream/IR intensity+warm light on): 7.7 W (12 VDC); 9 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více