Modul se používá v případě požadavku na přenos datové informace ze systému EPS na PCO HZS. Modul je možno naprogramovat pro přenos systémů NAM a RADOM (systémy jsou galvanicky odděleny). Modul současně zajišťuje připojení OPPO. Rozhranní RS TTL pro ústřednu 3400....
Kód produktu: 2205-080 | Výrobce:
| Napájení | 22 - 27 V |
| Dokumentace | Instalace přenosu |
| Klidový odběr | 30 mA |
| Výstup Požár | 1 přepínací kontakt 30 V/2 A |
| Výstup Porucha | 1 přepínací kontakt 30 V/2 A |
| Výstup AUX | 24V/200 mA pro KTPO |
| Vstupní data | RS TTL |
| Výstupní data | RS 232/485 |
| Výstup OPPO, KTPO | standardní |
| Programovací software | ConfTransEPS |
| Výstupní formát | RADOM / NAM |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více