Benzinový generátor s invertorovou technologií Güde, vhodný pro napájení spotřebičů, citlivých na kolísání napětí (frekvence) elektrického proudu - např. počítače, mobilní telefony, Hi-Fi...
Kód produktu: 40717 | EAN: 4015671514363 | Výrobce: GÜDE
Benzinový generátor s invertorovou technologií Güde, vhodný pro napájení spotřebičů, citlivých na kolísání napětí (frekvence) elektrického proudu - např. počítače, mobilní telefony, Hi-Fi techniku apod.
Vybavení - funkce
• jednoválcový 4taktní motor OHV 0,9 kW
• trvalý (pracovní) výkon generátoru: 700 W/230 V
• reverzní startovací systém
• 1x zásuvka 230 V~ , 1 x výstup 12 V = , 2 x USB port (1 A-2,1 A)
• jistič proti přetížení výstupního obvodu
• praktické držadlo pro snadné přenášení
| Napětí | 230 V |
| Maximální výkon | 0,8 kW |
| Jmenovitý výkon generátoru | 0,7 kW |
| Výkon motoru | 0,9 kW • 1,2 HP |
| Typ elektrocentrály | jednofázová |
| Palivo | benzín |
| Startování elektrocentrály | manuální |
| Invertorová | ano |
| Hlučnost | 89 dB (A) |
| Objem nádrže | 2,1 l |
| Zdvihový objem válce | 40 cm³ |
| Délka | 395 mm |
| Šířka | 221 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hmotnost | 9,3 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více