Multifunkční invertorová svářečka Güde, určená pro obloukové svařování metodami MMA, FCAW, MIG/MAG a WIG. Technologie invertoru s podporou IGBT pro extrémně rychlé spínací procesy a přesnou regulaci...
Kód produktu: 20077 | EAN: 4015671005052 | Výrobce:
Multifunkční invertorová svářečka Güde, určená pro obloukové svařování metodami MMA, FCAW, MIG/MAG a WIG. Technologie invertoru s podporou IGBT pro extrémně rychlé spínací procesy a přesnou regulaci svařovacího proudu, která zjednodušuje svařování tenčích plechů a výrazně omezuje tvorbu svarových kuliček. Osvědčené přídavné funkce, jako jsou Anti-Stick, Hot Start a Arc Force, zajišťují maximální komfort svařování i za ztížených podmínek. Nový, inovativní a synergicky řízený posuv drátu se automaticky nastaví na vhodnou rychlost po zvolení svařovacího procesu, tloušťky drátu a tloušťky svaru. Tyto doplňkové funkce umožňují zejména začínajícím a nezkušeným svářečům okamžitě dosáhnout dobrých výsledků svařování.
Vybavení - funkce
• svařování ocelí obalenými elektrodami, plněnou (drátovou) elektrodou, svářecími dráty i wolframovými elektrodami
• plynulé nastavení svářecího proudu 20 - 160 A
• vhodné svařovací materiály: obalené elektrody Ø 1,6-4,0 mm, trubičkové dráty Ø 0,9 mm, svařovací dráty Ø 0,6-1,0 mm, wolframové elektrody Ø 1,6-2,4 mm
• funkce A-SYNERGIC, automaticky řídí rychlost posuvu drátu se zvoleným napětím
• funkce ANTI STICK, umožňující snadné odpojení lepící se tyčové elektrody
• snadné zapálení a stabilizace oblouku díky funkcím HOT START, LIFT WIG a ARC FORCE
• bezpečné sváření ve vlhkých i stísněných prostorách (VRD)
• mikroprocesorová řídicí jednotka, výkonové spínací tranzistory IGBT
• digitální displey, zobrazující hodnoty svářecího proudu a napětí
• ochrana proti přehřátí, ventilátor
Příslušenství: 3 m svařovací hořák MB 15 EURO, kabel s držákem elektrod, zemnící kabel, drátěný kartáč s kladívkem, štít, podávací kladka, redukční ventil, sada trysek.
| Max. příkon | 6,9 kVA |
| Jištění | 16 A |
| Proudový rozsah | 20 - 160 A |
| Doporučená tloušťka materiálu | 1 - 10 mm |
| Zatěžovatel MMA | 160 A - 15% |
| Třída izolace | H |
| Druh krytí | IP 21 S |
| Síťové napětí | 230 V |
| Typ svářečky | invertorová |
| Frekvence | 50Hz |
| Max.průměr elektrod | 4,0 mm |
| Napětí při chodu naprázdno | 60 V |
| MIG/MAG | ano |
| MMA | ano |
| HOT START | ano |
| ARC FORCE | ano |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hmotnost | 11,1 kg |
| FCAW | ano |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více