Multifunkční invertorová svářečka Güde, určená pro obloukové svařování metodami MMA, FCAW, MIG/MAG a WIG. Ideálně se hodí pro krátkodobé použití při malých až středně velkých...
Kód produktu: 20078 | EAN: 4015671516831 | Výrobce:
Multifunkční invertorová svářečka Güde, určená pro obloukové svařování metodami MMA, FCAW, MIG/MAG a WIG. Ideálně se hodí pro krátkodobé použití při malých až středně velkých svařovacích pracích v oblasti kutilství a hobby. Technologie invertoru s podporou IGBT pro extrémně rychlé spínací procesy a přesnou regulaci svařovacího proudu, což zjednodušuje svařování tenčích plechů a výrazně snižuje tvorbu svarových kuliček. Osvědčená přídavná funkce Anti-Stick zajišťuje příjemný komfort svařování. Nový, inovativní a synergicky řízený posuv drátu se automaticky nastaví na vhodnou rychlost po zvolení svařovacího procesu, tloušťky drátu a síly svařování.
Vybavení - funkce
• svařování ocelí obalenými elektrodami, plněnou (drátovou) elektrodou, svářecími dráty i wolframovými elektrodami
• plynulé nastavení svářecího proudu 20 - 120 A
• vhodné svařovací materiály: obalené elektrody Ø 1,6-3,2 mm, trubičkové dráty Ø 0,9-1,0 mm, svařovací dráty Ø 0,6-0,8 mm, wolframové elektrody Ø 0,6-2,4 mm
• funkce A-SYNERGIC, automaticky řídí rychlost posuvu drátu se zvoleným napětím
• funkce ANTI STICK, umožňující snadné odpojení lepící se tyčové elektrody
• mikroprocesorová řídicí jednotka, výkonové spínací tranzistory IGBT
• tepelná ochrana základní desky
• chladící ventilátor
• zatěžovatel 120 A ~ 15%
Příslušenství: 2 m svařovací hořák, kabel s držákem elektrod, zemnící kabel, drátěný kartáč s kladívkem, štít, 3 proudové trysky (0,6-0,8-0,9 mm).
| Typ svářečky | invertorová |
| Síťové napětí | 230 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Jištění | 16 A |
| Max.příkon | 4,06 kVA |
| Proudový rozsah | 20-120 A |
| Max.průměr elektrod | 3,2 mm |
| Doporučená tloušťka materiálu | 1-8 mm |
| Napětí při chodu naprázdno | 63 V |
| Třída izolace | H |
| Druh krytí | IP 21 S |
| ANTI-STICK | ano |
| Délka | 380 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 285 mm |
| Hmotnost | 7 kg |
| MMA | ano |
| FCAW | ano |
| MIG/MAG | ano |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více