Invertorová svářečka Güde, určená pro obloukové svařování tavidlem plněnou elektrodou do max. Ø 0,9 mm. Vybavení - funkce• svařování oceli v ochranné atmosféře plynu, uvolněného...
Kód produktu: 20073 | EAN: 4015671576019 | Výrobce: GÜDE
Invertorová svářečka Güde, určená pro obloukové svařování tavidlem plněnou elektrodou do max. Ø 0,9 mm.
Vybavení - funkce
• svařování oceli v ochranné atmosféře plynu, uvolněného tavením náplně trubičkového drátu
• plynulé nastavení svářecího proudu 25 - 120 A
• manuální i plně automatická regulace rychlosti posuvu drátové elektrody
• mikroprocesorová řídicí jednotka, výkonové spínací tranzistory IGBT
• ochrana proti přehřátí
• chladící ventilátor
• zatěžovatel 120 A ~ 20%
Příslušenství: svářecí kabel, zemnící kabel, drátěný kartáč s kladívkem, náhradní kladku, 3 proudové trysky 0,9 mm, plněný drát (0,9 mm / 0,45 kg), tavný drát (0,9 mm)
| Typ svářečky | invertorová |
| Síťové napětí | 230 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Proudový rozsah | 25 - 120 A |
| Pojistka | 16 A |
| Max. průměr elektrod | 0,9 mm |
| Doporučená tloušťka materiálu | 2 - 6 mm |
| Napětí při chodu naprázdno | 86 V |
| Třída izolace | H |
| Třída ochrany | 21S |
| Zatěžovatel při max. proudu 230V | 120 A ~ 20% |
| FCAW | ano |
| Délka | 340 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hmotnost | 6,5 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více