Wöhler VIS 700 HD Wöhler VIS 700 nabízí vše, co profesionál očekává: obraz ve vysokém rozlišení v HD kvalitě, funkce zaostření, která se zaměřuje na vámi určené místo, a praktické ovládání otočné/výkyvné kamerové hlavice pomocí joystiku. Ideální předpoklady pro...
Kód produktu: 7454 | Výrobce: Wöhler Bohemia
Wöhler VIS 700 nabízí vše, co profesionál očekává: obraz ve vysokém rozlišení v HD kvalitě, funkce zaostření, která se zaměřuje na vámi určené místo, a praktické ovládání otočné/výkyvné kamerové hlavice pomocí joystiku. Ideální předpoklady pro inspekci odpadního potrubí, spalinového a vzduchového vedení nebo průmyslových zařízení.
| Monitor: | |
| Rozměry krytu: | 250 x 155 x 54 mm |
| TFT displej: | 7"/16:9 1280 x 800 px |
| Video výstup: | HDMI |
| Hmotnost: | 860 g |
| Napájení: | USB-C 5 V/3 A 3,7 V, 42 Wh Li-Ion |
| Provozní doba: | 4 h (zobrazení stavu akumulátoru na displeji) |
| Provozní teplota: | 0 ... 40 °C |
| Skladovací teplota: | -20 ... 50 °C |
| Wöhler otočná/výkyvná kamerová hlavice Ø 40: | |
| Typ: | 1/2.7" barevná CMOS |
| Zaostřítelná vzdálenost: | 27 mm ... ∞ |
| Osvětlení: | 10 bílá LED |
| Ochrana: | vodotěsná dle IP 67 (30 min až do 1 m hloubky) |
| Rozměry: | Ø 40 x 60 mm |
| Vysílací frekvence lokátoru: | 9,2 kHz |
| Kabel s metrickým značením: | |
| Délka: | 20 m |
| Záznam/ukládání: | |
| Max. velikost SD karty: | 32 GB |
| Technologie: | SD nebo SDHC, třída rychlosti 10 |
| Kapacita záznamu: | cca 3 GB/h |
| Rozlišení záznamu: | 1280 x 720 HD, max. 25 fps |
| Formát záznamu: | AVI (H264) |
| Lokátor přijímač (volitelné): | |
| Zobrazení: | grafické zobrazení pozice kamerové hlavice |
| Výstupní impedance sluchátek: | Typ 32 Ohm |
| Napájení: | 3,7 V Li-Ion akumulátor |
| Provozní teplota: | 0 ... 40 °C |
| Skladovací teplota: | -10 ... 40 °C |
| Hmotnost: | 605 g |
| Rozměry: | 32 x 14 x 7 cm (d x š x v) |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více