S novou inspekční kamerou Wöhler VIS 360 získáte naprostou kontrolu nad každou inspekcí. Otočná hlava kamery o 360° a naklápěcí o 180° vám poskytuje kompletní panoramatický pohled do potrubí – pro rychlou lokalizaci poškození, přesnou diagnostiku a bezchybné výsledky....
Kód produktu: 14367 | Výrobce: Wöhler Bohemia
S novou inspekční kamerou Wöhler VIS 360 získáte naprostou kontrolu nad každou inspekcí. Otočná hlava kamery o 360° a naklápěcí o 180° vám poskytuje kompletní panoramatický pohled do potrubí – pro rychlou lokalizaci poškození, přesnou diagnostiku a bezchybné výsledky. Žádné mrtvé úhly, žádné kompromisy. Wöhler VIS 360 je váš spolehlivý partner pro profesionální inspekci potrubí.

Díky promyšlenému a robustnímu systému kufříku typu „vše v jednom“ můžete zahájit inspekci během několika sekund. Otevřete, zapněte a můžete začít.
Pomocí ovládacího kříže můžete pohodlně procházet nabídkou a přesně ovládat kamerovou hlavu – stačí otočit, naklonit a vždy mít nejlepší přehled.
S Wöhler VIS 360 jsou inspekce hračkou. Dokonce i složité potrubní systémy a několik ohybů lze snadno prozkoumat.

Jiné inspekční kamery |
Inspekční kamera Wöhler VIS 360 |
| X Monitor, kamera a naviják musí být před každou inspekcí ručně připojeny. | ✓ Připraveno k okamžitému použití: postavte, zapněte a můžete začít s inspekcí. |
| X Otevřené navijákové systémy znečišťují po použití okolí. | ✓ Kufr zanechává vaše pracovní prostředí čisté: po inspekci jednoduše navinete kamerovou tyč zpět do kufru. |
| X Složité čištění kamerové hlavice a tyče, protože pružina na hlavici zachycuje nečistoty, které mohou uvíznout v trubce. | ✓ Snadné čištění: kamerovou hlavici a tyč stačí otřít a jsou připraveny k dalšímu použití. |
| X Komponenty inspekčních kamer je nutné ukládat a přepravovat jednotlivě. | ✓ Dvojitý kufr obsahuje vše, co potřebujete pro inspekci: kamera, monitor a tyč mají své pevné místo. |
| X Několikatýdenní opravy v servisu. | ✓ Servisní zakázky vyřizujeme do týdne až 14 dnů. |

| Monitor VIS 360: | |
| TFT displej: | 7"/16:9 1024 x 600 px |
| Hmotnost: | 710 g |
| Napájení: | USB-C 5V/3A | 3,7 V, 11,4 Ah |
| Provozní doba: | až 4 h |
| Rozměry: | 245 x 141 x 53 mm |
| Wöhler otočná/výkyvná kamerová hlavice Ø 40: | |
| Rozlišení: | 720 x 576 px (PAL) | 720 x 480 px (NTSC) |
| Osvětlení: | 10x bílá LED |
| Ochrana: | vodotěsná dle IP 67 |
| Rozměry: | Ø 40 x 60 mm |
| Vysílací frekvence lokátoru: | 9,2 kHz |
| Úhel snímání obrazu diagonálně | pohyb kamery: | 70° | otočná 360°/výkyvná 180° |
| Naviják s kamerovou tyčí: | |
| Délka: | 30 m |
| Rozměry: | Ø 6,5 mm |
| Minimální poloměr ohybu: | cca 297 mm |
| Celková hmotnost kufru: | 9,3 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více