S novou inspekční kamerou Wöhler VIS 260 zvládnete inspekci malých potrubí zcela snadno. Robustní systém vozíku s kufrem a štíhlá miniaturní kamera o Ø 26 mm zvládnou i několik 90° ohybů a zaručují rychlý start a spolehlivé výsledky – ideální pro všechny, kteří...
Kód produktu: 14261 | Výrobce: Wöhler Bohemia
S novou inspekční kamerou Wöhler VIS 260 zvládnete inspekci malých potrubí zcela snadno. Robustní systém vozíku s kufrem a štíhlá miniaturní kamera o Ø 26 mm zvládnou i několik 90° ohybů a zaručují rychlý start a spolehlivé výsledky – ideální pro všechny, kteří kladou důraz na jasná řešení v každodenní práci.

Díky osvědčenému systému „vše v jednom" máte vše přímo po ruce. Žádné sestavování, žádné hledání: otevřete kufr, zapněte, a můžete začít. Snadno přenosné, rychle připravené – z místnosti do místnosti nebo přímo na staveništi, připravené k použití kdekoli!

Jiné inspekční kamery |
Inspekční kamera Wöhler VIS 260 |
| X Monitor, kamera a naviják musí být před každou inspekcí ručně připojeny. | ✓ Připraveno k okamžitému použití: postavte, zapněte a můžete začít s inspekcí. |
| X Otevřené navijákové systémy znečišťují po použití okolí. | ✓ Kufr zanechává vaše pracovní prostředí čisté: po inspekci jednoduše navinete kamerovou tyč zpět do kufru. |
| X Složité čištění kamerové hlavice a tyče, protože pružina na hlavici zachycuje nečistoty, které mohou uvíznout v trubce. | ✓ Snadné čištění: kamerovou hlavici a tyč stačí otřít a jsou připraveny k dalšímu použití. |
| X Komponenty inspekčních kamer je nutné ukládat a přepravovat jednotlivě. | ✓ Dvojitý kufr obsahuje vše, co potřebujete pro inspekci: kamera, monitor a tyč mají své pevné místo. |
| X Několikatýdenní opravy v servisu. | ✓ Servisní zakázky vyřizujeme do týdne až 14 dnů. |

| Monitor VIS 260: | |
| TFT displej: | 7"/16:9 1024 x 600 px |
| Hmotnost: | 710 g |
| Napájení: | USB-C 5V/3A | 3,7 V, 11,4 Ah |
| Provozní doba: | až 4 h |
| Rozměry: | 245 x 141 x 53 mm |
| Wöhler miniaturní kamerová hlavice Ø 26: | |
| Rozlišení: | 720 x 576 px (PAL) | 720 x 480 px (NTSC) |
| Osvětlení: | 10x bílá LED |
| Ochrana: | vodotěsná dle IP 68 |
| Rozměry: | Ø 26 x 38 | cca 80,6 mm |
| Vysílací frekvence lokátoru: | 9,2 kHz |
| Úhel snímání obrazu diagonálně: | 100° |
| Naviják s kamerovou tyčí: | |
| Délka: | 20 m |
| Rozměry: | Ø 6 mm |
| Ohebnost: | více než 87° |
| Celková hmotnost kufru: | 8,6 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více