Infračervené naftové topidlo GÜDE, určené pro staveniště a jiné dobře větrané prostory, které je třeba vytápět nebo sušit. Produkuje příjemné a účinné sálavé teplo,...
Kód produktu: 85127 | EAN: 4015671603074 | Výrobce: GÜDE
Infračervené naftové topidlo GÜDE, určené pro staveniště a jiné dobře větrané prostory, které je třeba vytápět nebo sušit. Produkuje příjemné a účinné sálavé teplo, které se přenáší prostřednictvím světelných vln, nikoliv vzduchem - díky tomu je ideální pro prašné prostření.
Vybavení - funkce
• spalování nafty
• integrovaný termostat s digitálním ukazatelem
• spalovací komora z vysoce žáruvzdorných keramických vláken
• nehlučná technologie hořáku
• elektronické zapalování
• palivová nádrž vč. palivoměru
• praktická rukojeť
| Typ topidla | naftové |
| Síťové napětí | 220-240 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Topný výkon | 20 kW |
| Palivo | nafta |
| Objem nádrže | 10,5 l |
| Délka přípojného kabelu | 110 cm |
| Délka | 57,5 cm |
| Šířka | 34 cm |
| Výška | 63,5 cm |
| Hmotnost | 18,3 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více