Bezpečnostní dveřní kování vhodné pro úzké elektromechanické zámky Assa Abloy, např. EL460, EL461 apod.Typbezpečnostní kování klika/klikaVlastnostibezpečnostní třída 4Vlastnostitvar kliky UVlastnostipro tloušťku dveří 70-80 mmVlastnostivhodné pro použití na únikových...
Kód produktu: 2105-115 | EAN: 8595584656238 | Výrobce: ABLOY
| Typ | bezpečnostní kování klika/klika |
| Vlastnosti | bezpečnostní třída 4 |
| Vlastnosti | tvar kliky U |
| Vlastnosti | pro tloušťku dveří 70-80 mm |
| Vlastnosti | vhodné pro použití na únikových cestách dle EN179 |
| Vlastnosti | povrchová úprava nerez, klika a madlo eloxovaný hliník |
| Rozměry | v 253 x š 33 mm, rozteč 92 mm |
| Obsah balení | kování, dělený 9 mm čtyřhran, montážní šrouby pro 70-80 mm dveře, návod |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více