Průmyslový injektor a optický převodník 1000BASE-X na 10/100/1000BASE-T PoE, krytí IP 30.Typ zařízenípřevodník optika / LAN + POEPočet portů celkem2Typ portůRJ45 + SFPTyp optických vlákendle SFP moduluOptický konektordle SFP moduluPočet vlákendle SFP moduluMax. přenosová...
Kód produktu: 2407-694 | EAN: 4711213686979 | Výrobce: Planet
| Typ zařízení | převodník optika / LAN + POE |
| Počet portů celkem | 2 |
| Typ portů | RJ45 + SFP |
| Typ optických vláken | dle SFP modulu |
| Optický konektor | dle SFP modulu |
| Počet vláken | dle SFP modulu |
| Max. přenosová rychlost - optika | 1 Gbps |
| Maximální délka optického kabelu | dle SFP modulu |
| Optické vlákno | dle SFP modulu |
| Průmyslové provedení | ano |
| Vlnová délka | dle SFP modulu |
| Max. přenosová rychlost - metalika | 1 Gbps |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Celkový výkon PoE výstupu | 30 W |
| Napájení | 12 - 48 V DC, 24 V AC |
| Provedení | kovový kryt |
| Krytí | IP30 |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více