Záložní zdroj UPS iFP 2000 typu line-interactive. Na čelním panelu přehledný LCD dotykový displej pro cyklické zobrazování informací o UPS (výstupní/vstupní napětí, úroveň zatížení, kapacita baterie, přetížení) a vypínač ON/OFF.Typ zařízenízáložní zdroj UPSTyp...
Kód produktu: 2509-134 | EAN: 4711498480040 | Výrobce: FSP
| Typ zařízení | záložní zdroj UPS |
| Typ UPS | line-interactive |
| Výkon | 1200 W / 2000 VA |
| Průběh výstupního napětí | modifikovaná sinusovka |
| Prodleva přepnutí | 2-6 ms |
| Akumulátor | 2x 12 V/ 9 Ah |
| Čas nabíjení | 4-6 hodin / 90% jmen. kapacity |
| Čas zálohování při | 300 W - 15 min |
| Vstup | 1x 230 V AC |
| Vstup | kabel, zástčka typ E/F |
| Počet zásuvek | 4 |
| Zásuvky | 2x Schuko, 2x IEC C13 |
| Komunikace | USB |
| Zobrazení stavu | dotykový LCD displej |
| Přepěťová ochrana | ano |
| Chlazení | pasivní |
| Obsah balení | UPS včetně baterie, USB kabel, patch kabel RJ45, uživatelská příručka |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více