4 paprsková bezdrátová infrabariéra určená pro vnitřní i venkovní instalace, dosah 20 m, modulaci paprsků je možné vybrat ze čtyř frekvencí, napájení pomocí 5ks lithiových baterií LS14500 s životností až 4 roky, možnost instalace modulu ZX22 přímo do těla infrabariery a...
Kód produktu: 2312-094 | EAN: 8595584661256 | Výrobce: VAR-TEC
| Typ detektoru | infrabariéra |
| Počet paprsků | 4 |
| Typ paprsku | infračervený |
| Vzdálenost paprsků | 8 cm |
| Synchronizace | 4 modulační frekvence |
| Dosah | 0 - 20 m |
| Napájení | pomocí 5ks baterií LS14500 (nejsou součástí) |
| Připojení detektoru | pomocí RF modulu ZX22 do systému PARADOX |
| Dosah | až 70 metrů s RTX3 |
| Frekvence | 868 MHz |
| Tamper krytu | ano |
| Akustická signalizace | bzučák, pískání při poplachu |
| Barva krytu | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více