6 paprsková infrabariéra určená pro vnitřní i venkovní instalace. Modulaci paprsků je možné vybrat ze dvou frekvencí a tím předejít vzájemnému ovlivnění sousedních infrabariér. Pokud hrozí vzájemné ovlivňování více infrabariér je možné využít externí synchronizaci....
Kód produktu: 2312-087 | EAN: 8595584661201 | Výrobce: VAR-TEC
| Typ detektoru | infrabariéra |
| Počet paprsků | 6 |
| Typ paprsku | infračervený |
| Vzdálenost paprsků | 13 cm |
| Synchronizace | asynchronní režim - 2 modulační frekvence |
| Synchronizace | synchronní režim - vodičem |
| Dosah | 0 - 50 m synchronní režim |
| Dosah | 10 - 40 m asynchronní režim |
| Napájení | 10 - 30 V= |
| Proudový odběr přijímač/vysílač | 20/30 mA |
| Poplachový výstup | NC/NO, 24 V=, 0,5 A |
| Tamper výstup | NC, 24 V=, 0,5 A |
| Nastavit vyzařovací výkon vysílače | ano, 3 úrovně |
| Optická indikace poplachu | ano, červená LED |
| Akustická signalizace | bzučák, pískání při poplachu |
| Barva krytu | stříbrná / černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více