Detektor požáru v hybridním provedení s termo snímačem a vizuální IP kamerou v jednom. Inteligentní analýza dokáže spolehlivě detekovat požár o velikosti 10 x 10 cm ve vzdálenosti až 10 m. Kamera je současně vybavena mikrofonem a audio vizuální sirénou pro okamžitou...
Kód produktu: 2508-131 | EAN: 6976643256132 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Termokamera |
| Řada | Flame Detection |
| Termo snímač | … |
| Snímací prvek | 120 x 90 px Vanadium oxide uncooled focal plane detector, rozsah 8µm–14µm |
| Citlivost snímače | méně než 60mK (@f/1.0, 300K) |
| Inteligentní funkce | detekce plamene na vzdálenost 10 m při velikosti plamene 10 x 10 cm. Měření teploty do vzdálenosti 2 m, sledování Cold & Hot bodu |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 1,2 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 90° |
| Vizuální snímač | … |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | Color: 0.0052 lux B/W: 0.0028 lux 0 lux (IR on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 25 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 4 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 85° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | ano |
| Aktivní zastrašování | ano |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5mA 3V–5V DC/1 channel out: 300mA 12V DC |
| SD karta | max. 256 G Micro SD card |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | DC12V(±30%)/POE/ Basic: 1.8 W/Max.: 5.16 W |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | červená |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více