2x PIR detektor s dosahem 24 m a záběrem 2 m. Dvojice PIR senzorů zajišťuje PET imunitu v celé detekční oblasti se zachováním detekce osoby. Detektor je dodáván včetně držáku, který umožňuje horizontální i vertikální naklopení. Pomocí stínítek lze vymaskováním zón...
Kód produktu: 2407-643 | EAN: 788924087030 | Výrobce: Optex
| Typ detektoru | 2x PIR |
| Prostředí | venkovní |
| Antimasking | ne |
| Snímací charakteristika | vějíř |
| PET imunita | ano |
| Dosah | 24 m |
| Montážní výška | 2,5 - 3 m |
| Pokrytí | 24 x 2 m |
| Pokrytí | 24 x 2 m |
| Napájení | 9,5 - 18 V= |
| Max. proudový odběr | 35 mA |
| PIR senzor | dualní |
| Citlivost | 3 úrovně |
| Poplachový výstup | NC/NO |
| Poplachový výstup | NC/NO |
| Tamper krytu | ano, NC |
| Součást balení | kloubový držák na zeď |
| Detekční rychlost | 0,3 - 1,5 m/s |
| Pracovní teplota | -20 až 60°C |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více