Velmi kvalitní dvoupásmová reproduktorová soustava s moderním designem pro vnitřní i venkovní ozvučení (IP66). Na zadní straně se nachází přepínač napájení 400/200/100W pro 100V nebo nízkoimpedanční 8 ohmové připojení. Pevná a odolná ozvučnice s hliníkovou přední...
Kód produktu: 17-5-1136 | Výrobce: BSA
Velmi kvalitní dvoupásmová reproduktorová soustava s moderním designem pro vnitřní i venkovní ozvučení (IP66). Na zadní straně se nachází přepínač napájení 400/200/100W pro 100V nebo nízkoimpedanční 8 ohmové připojení. Pevná a odolná ozvučnice s hliníkovou přední mřížkou je osazena profesionálním koaxiálním 12" hlubokotónovým reproduktorem s 1" výškovým driverem. Součástí soustavy je otočný držák pro montáž na stěnu. Cena za kus.
| Frekv. rozsah | 50-20000 Hz |
| Citlivost (dB) | 104 dB |
| Zásady zpracování a ochrany osobních údajů | 2000 Hz |
| Delící frekvence | 2000 Hz |
| Barva | šedá |
| Provedení | 100V / 8ohm |
| Průměr repro (mm) | 305 mm |
| Příkon RMS | 400/200/100 W |
| Vnější rozměry | 430x430x460 mm |
| Celková hmotnost | 23 kg |
| Průměr repro (") | 12" |
| Navštívili jste | 12" |
| SICA | BS ACOUSTIC, s.r.o., Radošovce 145, 908 63 Radošovce, Slovakia |
| Název a adresa výrobce | BS ACOUSTIC, s.r.o., Radošovce 145, 908 63 Radošovce, Slovakia |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více