10" auto subwooferový reproduktor.POSLEDNÍ VYSTAVENÝ KUS BEZ ORIGINÁLNÍHO BALENÍ.Impedance4 OhmMateriál membránypolypropylénMontážní hloubka124 mmPrůměr255 mmPříkon MAX300 WPříkon RMS150 WMontáž. otvor233 mmCelková hmotnost2.5000 kgPrůměr repro (")10"Navštívili jste10" ...
Kód produktu: VYP212 | Výrobce: --
10" auto subwooferový reproduktor.
POSLEDNÍ VYSTAVENÝ KUS BEZ ORIGINÁLNÍHO BALENÍ.
| Impedance | 4 Ohm |
| Materiál membrány | polypropylén |
| Montážní hloubka | 124 mm |
| Průměr | 255 mm |
| Příkon MAX | 300 W |
| Příkon RMS | 150 W |
| Montáž. otvor | 233 mm |
| Celková hmotnost | 2.5000 kg |
| Průměr repro (") | 10" |
| Navštívili jste | 10" |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více