Pomocný spínaný zdroj v plechovém boxu s LED signalizací, určený pro instalace do poplachových systémů se stupněm zabezpečení 2 a 3. LED zobrazují aktuální stav pomocného zdroje. Zdroj je v provedení AC/DC měniče, který se vyznačuje vysokou provozní odolností, vysokou...
Kód produktu: 2406-466 | EAN: 5902135323052 | Výrobce: PULSAR
| Typ modulu | zdroj v boxu |
| Napájení | 230 VAC |
| Typ zdroje | spínaný |
| Výstupní napětí | 13,8 VDC |
| Nastavitelné výstupní napětí | ano |
| Max. proudový odběr z AUX výstupu | 10 A |
| Dobíjecí proud záložního akumulátoru | 2,6 A |
| Doporučený záložní akumulátor | max. 65 Ah |
| Optická signalizace | ano |
| Výstup Porucha | AC, ACCU, AUX |
| Typ výstupu | OC, tranzistor |
| Ventilace | pasivní |
| Ochrana AUX výstupu | zkrat, přetížení |
| Ochrana akumulátoru | vybití pod 9,5 V, přepólování |
| Tamper krytu | ano |
| Max. proud | stupeň zabezpečení 1, 2 - AUX 5,4 A + 2,6 A dobíjení akumulátoru |
| Max. proud | stupeň zabezpečení 3 - AUX 2,1 A + 2,6 A dobíjení akumulátoru |
| Provedení | plechový box |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více