HOCH je regálový reproduktorový systém 2.0 s černou povrchovou úpravou. Obsahuje kvalitní bezdrátové streamování pomocí technologie Bluetooth s věrným stereofonním zvukem. Další zařízení můžete připojit pomocí dvou strereo (2x RCA, jack3,5mm) vstupů.Na boční straně...
Kód produktu: 02-2-2101 | Výrobce: Thonet & Vander
HOCH je regálový reproduktorový systém 2.0 s černou povrchovou úpravou. Obsahuje kvalitní bezdrátové streamování pomocí technologie Bluetooth s věrným stereofonním zvukem. Další zařízení můžete připojit pomocí dvou strereo (2x RCA, jack3,5mm) vstupů.Na boční straně aktivní reprosoustavy se nachází ovládací panel, pomocí kterého si přepnete audio vstup a přizpůsobíte basy, výšky nebo hlasitost. Všechna tato nastavení můžete ovládat i pomocí dálkového ovládání.Každá z basreflexových reprosoustav obsahuje dva 5,25" basové a jeden 1" výškový reproduktor. Systém má výkon 70W RMS. Je ideální pro připojení například například přehrávači nebo k PC. Cena za set.
POSLEDNÍ VYSTAVENÝ SET SKLADEM
| Frekv. rozsah | 50-20000 Hz |
| Barva | čierna |
| Průměr repro (mm) | 130 mm |
| Vnější rozměry | 180x460x235 mm |
| Výkon RMS | 2x 35 W |
| Odstup signál/šum | > 70 dB |
| Napájení | 100-240V AC |
| Celková hmotnost | 13 kg |
| Průměr repro (") | 5,25" |
| Navštívili jste | 5,25" |
| Datum | 1 |
| Informace o dopravě a platbě | 1 |
| Bluetooth | 1 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více