Hlavice kamerová otočná/výkyvná Ø 40 mm Technická data Barevná hlavice: Typ: 1/3" barevná CMOS Pixel: 768 x 576 (PAL) Objektiv: f = 2,30 mm, F = 2,50 Zdroj světla: 12 bílých LED diod Ochrana: vodotěsná dle IP 67 Rozměry: Ø 40 mm x 60 mm Úhel...
Kód produktu: 8930 | Výrobce: Wöhler Bohemia
| Barevná hlavice: | |
| Typ: | 1/3" barevná CMOS |
| Pixel: | 768 x 576 (PAL) |
| Objektiv: | f = 2,30 mm, F = 2,50 |
| Zdroj světla: | 12 bílých LED diod |
| Ochrana: | vodotěsná dle IP 67 |
| Rozměry: | Ø 40 mm x 60 mm |
| Úhel zobrazení: | 115° |
| Pohyb otočný / výkyvný: | 360°/180° |
| Hmotnost: | 110 g |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více