Venkovní dome HDCVI kamera ze série Cooper, výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS, fixní objektiv 2,8 mm (úhel 100°), mechanický IR filtr, 0,02/0 lux při IR a přísvit do 30 m. Full HD rozlišení (1920 x 1080 px), nastavení OSD menu kamery po koax kabelu (CoC) z HDCVI DVR, dosah až...
Kód produktu: 2502-002 | EAN: 6923172588494 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | CMOS |
| Světelná citlivost | 0.02Lux/F2.0, 30IRE, 0Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 100° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Smart IR LED |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.2,7 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více